STRÖMFORS X ADVENTURE
Lähtölista

Perjantai 15.9.2023

2h Beginners Luck - 
18:30

1 Pojasta polvi paranee Julius Johansson, Emmi-Liina Vakkuri-Johansson

2 Letti ja Latu, KK Kati Hakala, Kie Salovesi

3 Team Koivusaari Toni Koivusaari Renja Honkanen

4 Team Saari Ville Saari Raisa Saari

Team Sjöstjärna Sofia Sjöström-Blom & Alma Sjöström
6 Team Hokkis Minna Hokkanen, Ari Hokkanen



Lauantai 16.9.2023

4h EASY PLEASY
klo 10:00 (lähtöryhmä 1)

1 Beginner's Luck Aki Vänni Tero Helenius

2 Team RiSa Riikka Paajanen, Salla Vaahersalo

3 Henny Crew Artur Salonen, Oskari Salonen

4 Täh! Velipekka Raes, Eeva-Liisa Salonen

5 Vänta på mej! Nurminen Maria, Martin Fält

6 Takapihan seikkailu kissat Enni Ketolainen, Suvi Palonen

7 Kaivokselan Kuviokellujat Essi Koskinen, Hanna Solja

8 Ahvenkosken Ankara Wille Björklund Oona Björklund

9 Mudventure Julius Vira, Marje Prank

10 - Mixu Rosenberg, Matias Rosenberg

11 - Huippukunnossako Jenni Härkönen, Janne Härkönen

12-



6h MEDIUM RARE 
klo 11.00  (lähtöryhmä 1)

51 Korpimiehet JK Jarkko Tolsa, Kalle Vitikainen

52 Team Anttu Janne Heikkinen, Salla Viitikko

53 Takatubit Pekka Viita, Esa Gustafsson

54 Avanti Adventure Mikko-Ville Toivonen, Juha Vehmas

55 Kaisla Sanna Tolsa Miina Hietala

56 SKB Adventure Saku Streng, Pekka Lehtinen

57 Pelikaanit Turbiinissa Heikki Lohilahti, Lassi Onne

58 Botnia Fristil Pro Team Janne Liuko, Mathias Nyman

59 MamAdventure Jola Maisala, Peppi Aralehto

60 KaPa Kasper Eklund, Sami Vahtera

61 Ihan ajettavaa Henna Kuittinen Laura Larkka

62 Avventura Club Lago di Nero Jarmo Mäkelä, Harry Paavola

63 - JuMi Jaana Jussila, Mirva Paavola


4h EASY PLEASY 
klo 11:30 (lähtöryhmä 2)

14 Team Ruusperit Petja Lindström, Antti Tolvanen

15 Less speed racing Jonna Less, Maria Sundman

16 Espoon Niskat Niko Kettunen, Jani Ollikainen

17 Tough girls Caroline Hietalahti, Katja Sjöholm

18 M&M Mari Simpanen Mervi Liedes

19 Koneeseen kadonneet Pia Heinonen, Antti Seppä

20 Team Rastisiskot Anu Ropponen, Anna Seppä

21 Ta la laa Lari Oksala, Tatja Relander

22 YläMaTo Maiju Ylä-Outinen, Toni Ylä-Outinen

23 Team Salla & Vipe Virpi Närvänen Salla Jaatinen

24 HaHa Harri Ylä-Soininmäki, Hanna Ylä-Soininmäki

25 TeamPöPi Jenni Bärlund, Nelli Nystedt

26 Team JaSa Salla Holmstén, Janine Ilonen


6h MEDIUM RARE
 
klo 12:30 (lähtöryhmä 2)

64 Dreamteam Sampsa Rautio, Hanna Väisänen

65 Team Sekokantti Kaisa Jarva, Manu Vildén

66 Randomreitit Olli-Jussi Rissanen, Riikka Rissanen

67

68 Suuntaa luonnosta Hannu Numminen, Jari Kaaja

69 Terävässä offseason kunnossa Minna Kouva, Sara Lehtovuori

70 - nXy Kim Martin Saara Leino

71 - nXy 2 Thomas Lindberg, Christian Westermark

72 -


4h EASY PLEASY
klo 13:00  (lähtöryhmä 3)

27 Swinghill Trail Runners Tuuli Viitanen Anu Kiiskinen

28 Ristiin Rastiin Anu Oksanen, Virpi Suutari

29 Team Umpimähkä Vesa Jäntti, Sanna Koponen

30 Team Tissiposki Tommi Kemppainen, Katariina Kemppainen

31 SoFat Henri Riihelä Anne Riihelä

32 Sys-teem Hanna-Sofia Mattila, Erika Nieminen

33 Team 37 Sannukka Kuisma Matias Kuisma

34 - Svumpuklerne Sirpa Pajamäki, Mikael Østergaard Larsen

35 -
36

37